MENU
0

❤️ Můj Sidolux a Volba spotřebitelů 2017  

 

Chcete, aby úklid bavil? Zkuste změnu! Stejně tak ji vyzkoušelo tisíce zákazníků, kteří testovali celý měsíc nové produkty roku 2017. Nadchnul je úklid s novým Sidoluxem UNIVERSAL, který dokonce ocenili hlavní cenou.

Na slavnostním galavečeru v pražské Lucerně předal Rey Koranteng Sidoluxu ocenění Nejoblíbenější novinka uživatelů roku 2017. Mezi mnoha produkty si vybíraly ten nejlepší spotřebitelé po celé republice. Dne 25. května nakonec proběhlo slavnostní předávání. Jeho atmosféru jsme pro Vás zachytili.

Jaký Sidolux si získal pro svou vůni nejvíce uživatelů? 

 

Zajímavá a šťavnatá letní vůně, která příjemně provoní celý byt. Byla vytvořena s mimořádnou péčí parfumérů, kteří hroznové víno doplnili vůní pomela, grepu a jemným nádechem aloe vera.

To zkrátka není pouhý úklidový prostředek, to je Sidolux Hroznové víno, Volba spotřebitelů. Vyzkoušejte si ho – testovat.

 

Ocenění Volba spotřebitelů – Nejoblíbenější novinka spotřebitelů roku 2017 – získala celá produktová řada Sidolux UNIVERSAL, tedy čistících prostředků na podlahu s funkcí Soda Power, díky které se snáze rozpouští nečistoty. Spotřebitelé jistě ocenili i zajímavé parfemace, ale také účinnost produktů. Jak již bylo zmíněno, nejvíce jim z novinek pro rok 2017 voněl právě Sidolux Hroznové víno. Samozřejmě je těžké se rozhodnout mezi jednotlivými Sidoluxy, s touto milou otázkou se při udělování cen také setkali. Při úklidu je bezesporu výhoda, že si můžete z mnoha vůní vybrat tu, na kterou máte právě náladu. A jestli ji máte třeba na jinou vůni než hroznové víno, stačí odložit úklid o pár dní a objednat si nyní svého favorita. Během dvou dní máte doma ten, na který máte zrovna teď náladu.

„Sidolux je výjimečný tím, že dokáže vonět a navracet kýžený okamžik i několik hodin! Musím navíc podotknout, že poté, co jsem Sidolux začala používat mě začalo uklízení více bavit.“ O tento názor se s námi podělila paní Jana z Příbora, která již otestovala všechny vůně a krásně je také popsala. Díky popisům vůní si snáze rozhodnete právě pro ten Sidolux, který by Vám mohl nejlépe vonět. Samozřejmě každý máme jiný nos a to, co voní jednomu, nemusí zaujmout druhého. Přestože většina spotřebitelů si vybrala hroznové víno, doporučejeme vůně střídat. Je mnoho názorů, že jsou mezi Sidoluxy vůně, které nezevšední. Ale změna je změna. U nás máte všech 11 druhů vůní, které můžete střídat dle nálady, roční doby nebo zkrátka jen tak pro své potěšení. Pro zobrazení všech vůní klikněte na ZOBRAZIT.

 

A jakou vůni byste  zvolili jako svou volbu roku 2017? Podělte se o své zkušenosti v diskuzi pod jednotlivými produkty a na facebooku či instagramu. Děkujeme všem, kteří hlasovali pro Sidolux!

gopay
2017 © ePropagace, s.r.o.| Vše o dopravě a platbě
Produkty vyrábílakma
hrdě provozujedrogeriezde
spolu s panem Tabletkoupan Tabletka
MůjSidolux info@sidolux.cz 774730152 Sledujte nás na Facebooki a Instagramu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.Rozumím